23 Listopad 2014   
Nawigacja
· Strona główna
· O spółce
· Cenniki
· Regulaminy
· Wnioski i dokumenty
· Przetargi
· Prześlij odczyt

· BIP

· Projekt Funduszu Spójności
Powitanie
Witamy na stronie internetowej
Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych "EKOWOD" Spółka z o.o. w Namysłowie

Pragniemy za pośrednictwem naszego portalu przedstawić Naszą Spółkę, jak również ułatwić kontakt z Nami.

Na stronie znajdą państwo wszelkie aktualne informacje związane z naszą działalnością.

ZWiUK "EKOWOD" jest otwarty
od poniedziałku do piatku w godzinach 7:00 - 15:00.

Kontakt:
tel: (77) 410-52-22
fax: (77) 410-14-82
e-mail: sekretariat@ekowod.net
tel. alarmowy: (77) 410-09-62
Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
W zakładce "Wnioski i dokumenty" opublikowano "Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych".

Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
W zakładce "Wnioski i dokumenty" opublikowano "Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych".

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - przetarg z dnia 28.07.2014 r.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawy w ramach zadania pn. „Dostawa, montaż oraz rozruch drugiej prasy do odwadniania osadów na Oczyszczalni Ścieków w Namysłowie” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim".
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - przetarg z dnia 18.06.2014 r. ("Remont istniejącego osadnika wtórnego")
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dotyczy przetargu nieograniczonego na roboty budowlane w ramach zadania pn. „Remont istniejącego osadnika wtórnego” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim" nr referencyjny 1/PN/JRP/2014.
Zmiana treści SIWZ - przetarg z dnia 28.07.2014 r.
Zmiana treści SIWZ - dotyczy przetargu nieograniczonego (numer ogłoszenia: 2014/S 145-260452; data przekazania ogłoszenia: 28 lipca 2014 r.; data zamieszczenia: 31 lipca 2014 r.) na dostawy w ramach zadania pn. „Dostawa, montaż oraz rozruch drugiej prasy do odwadniania osadów na Oczyszczalni Ścieków w Namysłowie” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim".
Wyjaśnienia do SIWZ - przetarg z dnia 28.07.2014 r.
Wyjaśnienia do SIWZ - dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawy w ramach zadania pn. „Dostawa, montaż oraz rozruch drugiej prasy do odwadniania osadów na Oczyszczalni Ścieków w Namysłowie” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim" nr referencyjny 3/PN/JRP/2014.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - przetarg z dnia 18.06.2014 r. ("Renowacja istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Grunwaldzkiej-Oławskiej")
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dotyczy przetargu nieograniczonego na roboty budowlane w ramach zadania pn. „Renowacja istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Grunwaldzkiej-Oławskiej” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim" nr referencyjny 2/PN/JRP/2014.
Sprostowanie ogłoszenia o przetargu z dnia 28.07.2014 r.
Sprostowanie ogłoszenia na dostawy w ramach zadania pn. „Dostawa, montaż oraz rozruch drugiej prasy do odwadniania osadów na Oczyszczalni Ścieków w Namysłowie” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim".
Ogłoszenie o przetargu z dnia 28.07.2014 r.
Przetarg nieograniczony na dostawy w ramach zadania pn. „Dostawa, montaż oraz rozruch drugiej prasy do odwadniania osadów na Oczyszczalni Ścieków w Namysłowie” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim".
Wyjaśnienia do SIWZ i zmiana treści SIWZ 2 - przetarg z dnia 18.06.2014 r. ("Remont istniejącego osadnika wtórnego")
Wyjaśnienia do SIWZ i zmiana treści SIWZ 2 - dotyczy przetargu nieograniczonego na roboty budowlane w ramach zadania pn. „Remont istniejącego osadnika wtórnego” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim" nr referencyjny 1/PN/JRP/2014.
Wyjaśnienia do SIWZ 2 - przetarg z dnia 18.06.2014 r. ("Renowacja istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Grunwaldzkiej-Oławskiej")
Wyjaśnienia do SIWZ 2 - dotyczy przetargu nieograniczonego na roboty budowlane w ramach zadania pn. „Renowacja istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Grunwaldzkiej-Oławskiej” realizowane w ramach projektu „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim" nr referencyjny 2/PN/JRP/2014.

Copyright © Ekowod 2011

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme by kot2007
Wygenerowano w sekund: 0.03 118,941 unikalnych wizyt