31 Marzec 2015   
Nawigacja
· Strona główna
· O spółce
· Cenniki
· Regulaminy
· Wnioski i dokumenty
· Przetargi
· Prześlij odczyt

· BIP

· Projekt Funduszu Spójności
Powitanie
Witamy na stronie internetowej
Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych "EKOWOD" Spółka z o.o. w Namysłowie

Pragniemy za pośrednictwem naszego portalu przedstawić Naszą Spółkę, jak również ułatwić kontakt z Nami.

Na stronie znajdą państwo wszelkie aktualne informacje związane z naszą działalnością.

ZWiUK "EKOWOD" jest otwarty
od poniedziałku do piatku w godzinach 7:00 - 15:00.

Kontakt:
tel: (77) 410-52-22
fax: (77) 410-14-82
e-mail: sekretariat@ekowod.net
tel. alarmowy: (77) 410-09-62
Sprostowanie ogłoszenia o przetargu z dnia 26.03.2015 r.
Sprostowanie ogłoszenia o przetargu nieograniczonym na na roboty budowlane na zadanie pod nazwą „Przebudowa istniejącego kolektora ogólnospławnego w ul. Wojska Polskiego w Namysłowie” realizowane w ramach projektu pn. „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim”.

Ogłoszenie o przetargu z dnia 26.03.2015 r.
Przetarg nieograniczony na roboty budowlane na zadanie pod nazwą „Przebudowa istniejącego kolektora ogólnospławnego w ul. Wojska Polskiego w Namysłowie” realizowane w ramach projektu pn. „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim”.

Sprostowanie ogłoszenia o przetargu z dnia 10.03.2015 r.
Sprostowanie ogłoszenia o przetargu nieograniczonym na roboty budowlane na zadanie pod nazwą „Wymiana istniejącego kolektora sanitarnego w ul. Reymonta - Kraszewskiego w Namysłowie” realizowane w ramach projektu pn. „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim”.
Ogłoszenie o przetargu z dnia 10.03.2015 r.
Przetarg nieograniczony na roboty budowlane na zadanie pod nazwą „Wymiana istniejącego kolektora sanitarnego w ul. Reymonta - Kraszewskiego w Namysłowie” realizowane w ramach projektu pn. „Rozwiązanie problemów gospodarki ściekowej w powiecie namysłowskim”.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - przetarg z dnia 04.02.2015 r.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawę materiałów do budowy tranzytowej sieci wodociągowej Jastrzębie - Siemysłów, nr referencyjny 1/PN/2015.
Ogłoszenie o przetargu z dnia 04.02.2015 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów do budowy tranzytowej sieci wodociągowej Jastrzębie - Siemysłów.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - przetarg z dnia 11.12.2014 r.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty – dotyczy przetargu nieograniczonego na „Ubezpieczenie budynków i budowli, maszyn, narzędzi, urządzeń zmechanizowanych, wyposażenia, sprzętu elektronicznego i innych środków trwałych, pojazdów stanowiących własność Zamawiającego bądź użytkowanych przez niego na podstawie innych tytułów, odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, na rok 2015” znak sprawy 3/PN/2014.
Wyjaśnienia do SIWZ z załącznikami i zmiana treści SIWZ - przetarg z dnia 11.12.2014 r.
Wyjaśnienia do SIWZ + załączniki do wyjaśnień do SIWZ oraz zmiana treści SIWZ - dotyczy przetargu nieograniczonego na „Ubezpieczenie budynków i budowli, maszyn, narzędzi, urządzeń zmechanizowanych, wyposażenia, sprzętu elektronicznego i innych środków trwałych, pojazdów stanowiących własność Zamawiającego bądź użytkowanych przez niego na podstawie innych tytułów, odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, na rok 2015” znak sprawy 3/PN/2014.
Regulamin odpłatnego przekazania urządzeń wodociągowych i/lub kanalizacyjnych
W zakładce "Wnioski i dokumenty" opublikowano "Regulamin odpłatnego przekazania urządzeń wodociągowych i/lub kanalizacyjnych obowiązujący w Zakładzie Wodociągów i Usług Komunalnych "EKOWOD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Namysłowie".
Ogłoszenie o przetargu z dnia 11.12.2014 r.
Przetarg nieograniczony na "Ubezpieczenie budynków i budowli, maszyn, narzędzi, urządzeń zmechanizowanych, wyposażenia, sprzętu elektronicznego i innych środków trwałych, pojazdów stanowiących własność Zamawiającego bądź użytkowanych przez niego na podstawie innych tytułów, odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, na rok 2015".
Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
W zakładce "Wnioski i dokumenty" opublikowano "Warunki techniczne projektowania i wykonawstwa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych".

Copyright © Ekowod 2011

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme by kot2007
Wygenerowano w sekund: 0.13 137,761 unikalnych wizyt